جمعه 4 مهر 1399

یادداشت ها

عکس

 
 
 

رودبارزمین/ حمید امیری، مدیر نمایشگاه خلاقیت و ریاضی  کهنوج گفت: مسئله استعدادیابی و پرورش خلاقیت امری است که نیاز به توجه بیشتری دارد چراکه بسیاری از نوجوانان و جوانان ما به دلیل عدم توجه به استعداد آنان نتوانستند به نحو احسن توانایی خود را بروز دهند و در نتیجه این امر نیز تاثیر مستقیمی بر جامعه دارد.

 نمایشگاه-خلاقیت-و-ریاضی-رفسنجان_خانه-خشتی-41

وی افزود: در نتیجه در نظر داریم اولین نمایشگاه خلاقیت و ریاضی را در جنوب استان کرمان در شهرستان کهنوج برگزار کنیم.

وی با اشاره به اینکه هدف از برگزاری این نمایشگاه ایجاد علاقه مندی در دانش آموزان به ریاضی، پرورش تفکر خلاق و مشارکت معلمین و والدین در امر آموزش است، افزود:آشنایی دانش آموزان با مزیت های شرکت در المپیاد، برگزاری مسابقات علمی در تمام رده های سنی و عرضه محصولات آموزشی و نرم افزارهای مفید که کمتر در منطقه یافت می شود، از دیگر اهداف و برنامه های نمایشگاه خلاقیت و ریاضی است.

مدیر نمایشگاه خلاقیت و ریاضی با بیان اینکه این نمایشگاه دارای غرفه های متنوع و تاثیر گذاری هست، بیان داشت: زمان برگزاری این نمایشگاه در تاریخ ( ۲۸ فروردین ) به مدت ۱۰  در سالن اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می شود.

به گفته وی معلمان و دانشجو معلمانی که بتوانند پیشنهاد، راهکار یا روش تدریس در طرح معلم خلاق ارائه دهند، از سوی مدیریت نمایشگاه در همایش مربوط به جشن خلاقیت و ریاضی با اهدای تندیس و جوایز نفیس تقدیر خواهند شد.

شوباد

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مطالب ویژه