جمعه 4 مهر 1399

یادداشت ها

عکس

 
 
 

رییس دادگستری شهرستان کهنوج از شناسایی و ساماندهی کودکان بد سرپرست در این شهرستان خبر داد و گفت:در راستای حفظ حقوق کودکان و پیشگیری از وقوع جرم با جدیت مسائل مربوط به کودکان بدسرپرست را دنبال می کنیم.

سهراب سالاری در جلسه شورای پیشگیری از وقوع جرم شهرستان اظهار داشت:باتوجه به اینکه کودکان بد سرپرست بیش از سایرین در معرض آسیب ها و جرائم قرار دارند لذا توجه به مسائل و مشکلات این دسته از کودکان ضرورت دارد.

این مقام قضائی اعلام کرد:طبق مصوبه شورای پیشگیری از وقوع جرم شهرستان مقرر گردید کودکان بد سرپرست پس از شناسایی و انجام اقدامات درمانی توسط دانشگاه علوم پزشکی به مراکز بهزیستی تحویل داده شوند .

وی با اعلام اینکه شعبه ویژه دادگاه اطفال در کهنوج وجود دارد،عنوان کرد:آمار ها نشان می دهد کودکان بدسرپرست بیش از سایر کودکان مرتکب جرائمی از قبیل سرقت های خرد می شوند و آینده آنان وجامعه با خطرات جدی مواجه می شود.

سالاری عنوان کرد:ضرورت دارد خیرین نسبت به حمایت از کودکان بدسرپست ورود نمایند و همکاری لازم را با بهزیستی و دانشگاه علوم پزشکی داشته باشند.

وی در پایان از همکاری های دلسوزانه امام جمعه،فرماندار،مسئولان بهزیستی،کمیته امداد و اداره اطلاعات که در زمینه مسائل پیشگیری از وقوع جرم و موضوع ساماندهی کودکان بدسرپرست تلاش نمودند تشکر کرد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مطالب ویژه