يكشنبه 26 فروردين 1403
unnamed     
گلخانه داران جنوب استان کرمان نسبت به انتخاب کارشناس ناظر و ثبت عملیات کاشت، داشت و برداشت محصول در سامانه های مزبور نسبت به دریافت کد شناسه( QR code) اقدام نمایید .

به گزارش سازمان جهاد کشاورزی جنوب استان کرمان ، با توجه به دستورالعمل ابلاغی ازمعاونت های تخصصی وزارت جهادکشاورزی و سازمان حفظ نباتات کشور در خصوص لزوم نظارت بر روند کیفی و کمی تولید محصولات سبزی و صیفی از مرحله تولید تا عرضه ، با توجه به فرارسیدن فصل کشت گلخانه های محصولات سبزی و صیفی در منطقه، ضروری است با مراجعه به سامانه های سماک متعلق به وزارت جهادکشاورزی و سانکا مربوط به سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی و انتخاب کارشناس ناظر و ثبت عملیات کاشت، داشت و برداشت محصول در سامانه های مزبور نسبت به دریافت کد شناسه( QR code) اقدام نمایید .

لازم به ذکر است بهره بردارانی که برای صادرات محصول خود نیاز به گواهی بهداشت از مدیریت حفظ منطقه را داشته باشند بدون دریافت کد شناسه قادر به دریافت گواهی بهداشت نخواهند بود .

لذا تاکید می گردد بمنظور جلوگیری از هر گونه چالش در زمان برداشت محموله های صادراتی، از ابتدای فصل کشت اطلاعات گلخانه مورد نظر در سامانه های مرتبط ثبت گردد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مطالب ویژه