يكشنبه 26 فروردين 1403
unnamed     
رییس هیأت کشتی شاهرود گفت: کرمان در دور رفت مسابقات لیگ منطقه‌ای نوجوانان کشتی آزاد و فرنگی کشور در شاهرود به مقام نخست دست یافت.

سیدحمیدرضا موسوی در گفتگو با خبرنگاران با اعلام خبر قهرمانی تیم کرمان در دور رفت مسابقات کشتی نوجوانان کشور افزود: لیگ منطقه‌ای نوجوانان باشگاه‌های کشور یادواره شهید بهنام محمدی راد با حضور چهار تیم در رقابتی یکروزه به میزبانی شاهرود برگزار شد.

وی تیم‌های شرکت کننده در این دوره از مسابقات کشتی آزاد و فرنگی را استان‌های یزد، خراسان جنوبی، کرمان و سمنان در قالب منطقه پنج کشوری برشمرد و تصریح کرد: از استان سمنان تیم کشتی آزاد شاهرود و فرنگی دامغان با حریفان به رقابت پرداختند.

موسوی با اشاره به اینکه این مسابقات در سالن مجموعه ورزشی تختی شاهرود برگزار شد، ابراز داشت: در پایان این رقابت یکروزه، تیم‌های کشتی آزاد کرمان مقام نخست، یزد دوم و سمنان(شاهرود) مقام سوم را کسب کردند.

رییس هیأت کشتی شاهرود با بیان اینکه این رقابت‌ها با رعایت کامل شیوه‌نامه‌های بهداشتی مقابله با کرونا انجام شد، اظهار داشت: تیم کشتی فرنگی کرمان نیز با برتری مقابل حریفان به مقام نخست دست یافت، سمنان (دامغان) دوم و یزد سوم شدند.

وی با اشاره به اینکه این دوره از مسابقات با حضور ۱۳۰ کشتی گیر، سرپرست و مربی در ۲ رشته آزاد و فرنگی برگزار شد، افزود: مسابقات در ۱۰ وزن با حضور ۲ کشتی گیر در هر وزن آزاد و فرنگی برگزار شد.

موسوی با بیان اینکه ۱۰ داور این دوره از رقابت‌ها را قضاوت کردند، ابراز داشت: از این تعداد سه داور بین المللی و هفت داور ملی در این مسابقات حضور داشتند.

به گفته وی، دور برگشت رقابت‌های کشتی نوجوانان کشور هفته نخست مهرماه به میزبانی کرمان برگزار می‌شود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مطالب ویژه