يكشنبه 26 فروردين 1403
unnamed     

نماد

یادداشت

مدیرکل کمیته امداد استان کرمان از کسب رتبه برتر اشتغال در بین ادارات کل کمیته امداد سراسر کشور خبر داد و افزود : بالای ۱۰۰ درصدی تسهیلات اشتغال در سال گذشته توسط کمیته امداد استان کرمان جذب شده است .

به گزارش رودبارزمین ،ناصر عسکری نژاد در دیدار با نماینده مردم کرمان و راور و رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان عملکرد کمیته امداد امام خمینی استان کرمان گفت: ۳۷۰۳ سری جهیزیه به ارزش ۳۵۵ میلیارد ریال طی سال گذشته به زوج‌های جوان تحت حمایت کمیته امداد استان کرمان اهدا شده است .

وی با بیان راهبردهای این اداره کل در زمینه اشتغال مددجویان خاطر نشان کرد :سال گذشته حدود ۵۰۰ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال به کمیته امداد استان کرمان اختصاص داده شد که امسال این مبلغ به ۱۲۵۰ میلیارد تومان برای ایجاد ۲۵ هزار فرصت شغلی در استان افزایش‌ یافته است.

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی استان کرمان گفت :در بحث تأمین لوازم ضروری منزل نیز سال گذشته به ۷۰۰۰ مددجو وسایل ضروری منزل به ارزش ۲۶۱ میلیارد ریال اهداء شده است که طی شش‌ماهه امسال نیز ۴۳۰۹ سری لوازم ضروری منزل به ارزش ۱۸۹ میلیارد ریال به مددجویان و اقشار نیازمند اهداء شده است.

عسکری نژاد به اجرای طرح نیروگاه‌های خورشیدی در راستای توانمندسازی خانواده‌های تحت حمایت اشاره و بیان کرد: استان کرمان یکی از استان‌های پیشرو در اجرای طرح نیروگاه‌های خورشیدی است که تاکنون ۱۰۰۰ نیروگاه خورشیدی برای مددجویان استان اجرا شده است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مطالب ویژه